TASARIMCILAR

5A Tasarımcıları ile Tanışın! Yeni ürünler ve koleksiyonlar oluşturmak için çok çalışıyoruz. Müşterilerimizin proje planlarına ve benzersiz spesifikasyonlarına ilişkin taleplerine çeşitli çözümler sunuyoruz.

Tasarımcı Işıl Yılmaz
Isıl Yılmaz

1986 İstanbul doğumlu Işıl Yılmaz, Galatasaray Lisesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunudur. Ayrıca Paris’te ESA’da okudu. İstanbul ve Paris’te ofis ve atölyelerde Cengiz Bektaş, Francis DK, Ching ve Peter Cook gibi mimarlarla çalışma fırsatı buldu. 2018 yılından itibaren Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde ” Mobilya ve Mekânsal Tasarım ” dersi veriyor.

Uğur Yılmaz

1989 İstanbul doğumlu Uğur Yılmaz, Üsküdar Amerikan Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunudur. Politecnico di Milano’da İç Mimarlık ve Mobilya okudu. Ayrıca Galatasaray Üniversitesi’nden MBA derecesi ile mezun olmuştur. İtalya ve birçok ülkedeki üniversiteler eserlerini ve tasarımlarını sergiledi. Ürün tasarımından iç tasarım ve uygulamaya kadar kapsamını genişletti.

Tasarımcı Uğur Yılmaz
Limay-Türkkan
Limay Türkkan

1992 İstanbul doğumlu Limay Türkkan, İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü mezunudur. Uluslararası şirketlerde ürün tasarımcısı ve proje yöneticisi olarak deneyim kazandı. Eserleri İstanbul Tasarım Bienali, İstanbul Tasarım Haftası, Frankfurt Light + Yapı Fuarı, Mercedes Benz Moda Haftası, MÜSİAD Uluslararası İnovasyon Fuarı gibi birçok etkinlikte sergilendi. Tasarladığı aydınlatma ürünleri, İtalya’dan A ‘Design Award, Almanya Plus X Award, Türkiye’den Design Turkey Awards gibi uluslararası ve ulusal tasarım ödülleri kazandı. Ayrıca gönüllü olarak katıldığı bir Tubitak Akıllı Şehir projesine ilişkin ulusal tasarım patentine sahiptir.

Başak Aktoklu

1994 doğumlu Başak Aktoklu, Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden mezun oldu. Birden fazla yaratıcı disiplin ve sanatla ilgileniyor, bu konuda organizasyon çalışmaları da yapıyor. Çalışmaları sırasında birçok tasarımcı ile projelerde tanışma fırsatı buldu, şimdi mobilya tasarımı üzerine çalışıyor.

Tasarımcı Başak Aktoklu