TASARIMCILAR

5A Tasarımcıları ile Tanışın! Yeni ürünler ve koleksiyonlar oluşturmak için çok çalışıyoruz. Müşterilerimizin proje planlarına ve benzersiz spesifikasyonlarına ilişkin taleplerine çeşitli çözümler sunuyoruz.

Tasarımcı Işıl Yılmaz
Isıl Yılmaz

1986 İstanbul doğumlu Işıl Yılmaz, Galatasaray Lisesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunudur. Ayrıca Paris’te ESA’da okudu. İstanbul ve Paris’te ofis ve atölyelerde Cengiz Bektaş, Francis DK, Ching ve Peter Cook gibi mimarlarla çalışma fırsatı buldu. 2018 yılından itibaren Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde ” Mobilya ve Mekânsal Tasarım ” dersi veriyor.

Uğur Yılmaz

1989 İstanbul doğumlu Uğur Yılmaz, Üsküdar Amerikan Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunudur. Politecnico di Milano’da İç Mimarlık ve Mobilya okudu. Ayrıca Galatasaray Üniversitesi’nden MBA derecesi ile mezun olmuştur. İtalya ve birçok ülkedeki üniversiteler eserlerini ve tasarımlarını sergiledi. Ürün tasarımından iç tasarım ve uygulamaya kadar kapsamını genişletti.

Tasarımcı Uğur Yılmaz
Meryem Ciftci 2
Meryem Çiftçi

1997 doğumlu Meryem Çiftçi, İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü mezunudur. Eğitimi boyunca konuyla ilgili uygulamalı mobilya tasarım projelerine, etütlerine ve üretim denemelerine katıldı. Rejeneratif tasarımı daha iyi kavramak için sürdürülebilir tasarım konseptleri ve ambalaj tasarımı gibi yarışma projelerinde yer aldı.

Oya İçkin

1999 İstanbul doğumlu Oya İçkin, Özyeğin Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden onur derecesiyle mezun oldu. Ayrıca tasarımı multidisipliner bir şekilde ele alıp gelişebilmek amacıyla İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden yan dal yaptı. Bitirme projesinde modüler tasarımlar aracılığıyla mekan ve mobilya ilişkisi üzerine çalıştı. Aydınlatma, ambalaj ve mobilya gibi farklı sektörlerde projelerde yer aldı.

Oya Ickin
Designer Omer Karaer
Ömer Nasuh Karaer

1999 yılında İstanbul’da doğan Ömer Nasuh Karaer, İstanbul Bilgi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden onur derecesiyle mezun olmuştur. Aydınlatma, metal, ayakkabı ve giyim gibi farklı sektörlerde üretim tecrübesine sahiptir. Lisans eğitiminde Adalar Belediyesi ile sürdürülebilir bir proje, İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü ve Nasuh Mahruki ile orman yangınlarıyla ilgili bir projede işbirliği yaptı. Ayrıca orman yangınları için ayakkabı tasarımı olan bitirme projesi ile farklı haber kanallarında yer aldı.

Başak Aktoklu

1994 doğumlu Başak Aktoklu, Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden mezun oldu. Birden fazla yaratıcı disiplin ve sanatla ilgilenmekte olup, bu konuda organizasyon çalışmaları da yapmaktadır. Eğitimi sırasında Almanya’da aydınlatma tasarımında staj yapmış birçok projede tasarımcıyla tanışma fırsatı buldu. Şimdi 5A tasarım ekibinde mobilya tasarımı üzerine çalışıyor.

Tasarımcı Başak Aktoklu