HAKKIMIZDA

1986 yılından beri profesyonel ekibimiz ve başarılı tasarımcılarımız ile yolumuza devam etmekteyiz. Ürünlerimiz özelleştirilebilir olduğu için müşterilerimiz kendi zevkleriyle kişiselleştirebilirler.

Müşterilerimizin olumlu geri bildirimleri kalitemizi tanımlar. Ürünlerimizin montajı kolaydır, bu da ambalaj hacmini en aza indirerek ihracat maliyetini düşürür.

Mobilyalarımızı özel konutlardan cafe, restoran ve otel gibi halka açık alanlara kadar geniş bir yelpazede sunuyoruz. Mimarlarımız ile birlikte malzeme, renk ve ölçü detaylarını değerlendiriyoruz.

5A tasarım ekibi, sürdürülebilirlik, pratiklik ve teknolojiyi göz önünde bulundurarak çeşitli kültürleri sentezlemeyi hedefliyor. En büyük motivasyonumuz, gelecek nesillerin sevdiği eşsiz 5A ürünleri ile yolumuza devam etmektir.

5A Dünya Çapında

5A ekibi olarak ürünlerimizi dünyanın farklı yerlerinden müşteriler ve tasarımcılarla buluşturarak yeni diyaloglar yaratıyoruz. Ürünlerimiz 40’tan fazla ülkede mevcuttur.

Ürünlerimizin çeşitliliği, kafeler, restoranlar, diş hekimi kliniği, otel ve bekleme alanları gibi ortak projeler yapmamızı sağlar.

İmalathaneler

5A ekibi, üretimi kendi bünyesinde tutarak üretimin her adımını kontrol altında tutmayı hedeflemektedir. Böylelikle siparişten teslim tarihine kadar geçen tüm süreçte acil projeler veya herhangi bir anormalliğin üstesinden gelmek kolaylaşır. Dünya çapındaki müşterilerimize daha iyi bir kalite sağlamak için her bir üretim biriminin kendi yapısı vardır.

Metal işleme

5A üretim ekibi sandalye, şezlong ve kanepelerin iskelet ve ayaklarını üretiyor. Bu ünite, tasarımların doğduğu ilk bölümdür.

Ağaç işleri

Geleneksel yöntemlere dayanan ahşap işleme ünitesi, masa tablaları, sandalye ayakları ve koltuk iskeletleri üretir.

Kaplama

Ekip, üretilen ahşap ve demir ürünlerini doğal malzemeler ve organik yöntemlerle parlatır ve kaplar.

Kalıplama ve Köpükleme

Köpürme bölümü metal iskeletleri poliüretan kalıplı köpüklerle kapatır. Ahşap iskeletlere döşeme lastikleri ile şekil verirler. Böylece kumaş kaplama öncesi son hazırlıkları yaparlar.

Kesim ve Dikim

Müşteri kumaşları hassas bir şekilde kesilir ve dikilir. Kaplamaların üzerine dilim ve baklava şekilleri yapılır. Kumaşlar ürünler için kumaş haline gelir.

Döşemelik

İskeletlere ve kalıplanmış köpüklere döşenen kumaşları ve giysileri kesin. Ürünler montaja hazır hale gelir.

Montaj

Farklı parçalardan oluşan ürünler bir araya geliyor. Bitirme işlemi tamamlandı. Müşteri teslimi için son dokunuşlar tamamlandı.

Kalite kontrol

Üretimde kontrol tarafından onaylanan ürünler merkez depoya sevk edilir. Merkez, ürünleri yeniden kontrol eder ve nihai onayı verir.

Ambalajlama

Kalite kontrolü yapılan ürünler, tüm nakliye işlemleri sırasında zarar görmemesi için dikkatlice paketlenir. Hedef ülke ve müşteri kodu etiketlenmiştir